Titles you rated
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
Kiss or DieRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
News AnchorRated ★ 3.0- Batou MuraRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0