Titles you rated
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
The Prince & MeRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0