Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Ali Wong Baby CobraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Wanee & JunahRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5