Movies
Ratings
183
GattacaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
CargoRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 2.5
Overwatch: HeroRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5