Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5