Series
Ratings
137
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0
High-Rise InvasionRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 1.0
Prison PrincessRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.0
Is She the Wolf?Rated ★ 3.0
Sing On!Rated ★ 3.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Buddy DaddiesRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.5
Devious MaidsRated ★ 4.0- WORKING!!Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5