Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5