Titles you rated
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 5.0
Indian Love StoryRated ★ 5.0
DostanaRated ★ 4.0
I'm Always HereRated ★ 4.0
LionRated ★ 5.0
Dumplin'Rated ★ 3.5
Going the DistanceRated ★ 2.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 5.0
My Girlfriend's BoyfriendRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0