Movies
Ratings
168
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0