Movies
Ratings
458
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0