Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0