Movies
Ratings
607
The Old GuardRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 2.0
The Strangers: Prey at NightRated ★ 1.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
ClinicalRated ★ 2.0
1922Rated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Day of the Dead BloodlineRated ★ 0.5
The PerfectionRated ★ 3.0
The Bad BatchRated ★ 1.0
Gerald's GameRated ★ 3.0