Movies
Ratings
56
The ReaderRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0