Titles you rated
ArgoRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 2.5
JulietaRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
ElizabethRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
Gosford ParkRated ★ 4.0
BelleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0