Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
TruthRated ★ 4.0