Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The L Word: Generation QRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0