Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5