Series
Ratings
228
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Once AgainRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
GoedamRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 0.5- JeongnyeonRated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0