Series
Ratings
12
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0