Series
Ratings
32
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
GANTZRated ★ 1.5
GANTZRated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 3.5- BTOOOM!Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
Bokurano: OursRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.5
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.0
Umineko: When They CryRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 3.5