Movies
Ratings
302
ParasiteRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 1.5
Volcano HighRated ★ 0.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5