Series
Ratings
17
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0