Titles you rated
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- 하극상 수험Rated ★ 3.5
My High School BusinessRated ★ 3.5- HOPE~기대 제로의 신입사원~Rated ★ 3.5
- DOCTORS 最強の名医Rated ★ 3.5
- DOCTORS 最強の名医Rated ★ 3.5
S: The Last PolicemanRated ★ 3.5- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
SPRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5- 小さな巨人Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Gundam Build FightersRated ★ 3.5- ガンダムSEED&SEED DESTINYファンディスク SEED SUPERNOVA 1stRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.5