Movies
Ratings
50
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0