Titles you rated
Giant KillingRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- KinnikumanRated ★ 3.0
TouchRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Fist of the North StarRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0