Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
Sorry, ThanksRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Dolores ClaiborneRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Our SchoolRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
CracksRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0