Titles you rated
Escape RoomRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0- 다찌마와 LeeRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Battle of JangsariRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
A Haunting in VeniceRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 2.5
CountRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.0