Series
Ratings
285
LiveRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- IslandRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0