Titles you rated
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 4.0
AutomataRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
StealthRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0