Series
Ratings
39
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 2.5
HERORated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 1.0