Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0