Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0