Titles you rated
Tough as IronRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0