Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
I Love Lee Tae RiRated ★ 2.5
The Great CatsbyRated ★ 1.5
12 Signs of LoveRated ★ 4.0
Ice GirlRated ★ 2.0- Bomi's RoomRated ★ 2.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 4.0- The Taste of CurryRated ★ 2.0
- Secret CampusRated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0