Titles you rated
SharknadoRated ★ 2.5
The SilencingRated ★ 0.5
The Harder They FallRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
KidnapRated ★ 0.5
The CircleRated ★ 2.0
NerveRated ★ 1.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
The RoommateRated ★ 0.5
StorksRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.5