Movies
Ratings
819
The StrangerRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 4.0
Work to DoRated ★ 4.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.0
Rules of EngagementRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 3.5
Memphis BelleRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 3.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.5
WindtalkersRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0