Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
QueendomRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Sporty Sisters Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0