Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5