Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0