Movies
Ratings
174
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0