Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5- 滝沢歌舞伎 ZERO 2020 The MovieRated ★ 3.5
- Eiga Osomatsu-sanRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 5.0- Sayonara Game -Kisarazu Cats' EyeRated ★ 4.5
The BackwaterRated ★ 0.5
SetoutsumiRated ★ 2.5
Kiseki: Sobito of That DayRated ★ 4.5- Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 3.0
Don't Call It MysteryRated ★ 5.0
The Blue LightRated ★ 3.0
The Lady Shogun and Her MenRated ★ 1.5