Series
Ratings
70
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 1.5
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0