Series
Ratings
125
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 2.5
Gank Your HeartRated ★ 3.0
Skate Into LoveRated ★ 3.0
Go AheadRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Big Windup!Rated ★ 1.5
Joy of LifeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 2.0
Hare+GuuRated ★ 3.0