Movies
Ratings
649
FrankensteinRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5- Tri-StarRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
This Is Not a FilmRated ★ 3.5