Movies
Ratings
822
Draft DayRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 1.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5