Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Draft KingRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
deleRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Trillion GameRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
My Deer Friend NokotanRated ★ 0.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
The Hovering BladeRated ★ 3.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.5
The New Prince of TennisRated ★ 3.0
Blue Archive The AnimationRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5