Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0