Series
Ratings
13
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0