Movies
Ratings
22
InceptionRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0