Titles you rated
D.Gray-man HALLOWRated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0